KONST / Litografier / Färglitografier 14098579
nr 1409 8579
Pierre Risch
(f. 1943), Frankrike
Färglitografier, 2 st, Signerade, 350-upplaga. Oramade lösa blad. Bladets mått: 56x22 + 44x60 cm
Pierre Risch, fransk konstnär född 1943 in Paris.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:31:23
2/8 19:08:02